Hírek

MOL MAGYAR KUPA : AZ M4 SPORT ÉLŐBEN KÖZVETÍTI A MÉRKŐZÉST

Az M4 Sport élőben közvetíti a MOL Magyar Kupa negyedik fordulójában megrendezésre kerülő Kolorcity Kazincbarcika SC - DVTK mérkőzést.

IDŐPONTVÁLTOZÁS : KÉSŐBB KEZDÜNK A HIDASNÉMETI ELLEN

Változott a vasárnapi Hidasnémeti elleni hazai mérkőzésünk időpontja. A találkozó 16:00 helyett 17:30-kor kezdődik.

GYŐZELEM TÖRÖKSZENTMIKLÓSON - VARGA ATTILA ÉRTÉKELT

Az NB3 Keleti csoportjának nyolcadik fordulójában a Törökszentmiklós csapata otthonában szereztünk három pontot.

HÉTKÖZI FORDULÓ TÖRÖKSZENTMIKLÓSON

Újabb hétközi forduló vár az NB3-as csapatokra, a Keleti csoport nyolcadik fordulójában Törökszentmiklóson lépünk pályára.

Gólgazdag hétvégét zárt az utánpótlás

Két győzelem, egy döntetlen és egy vereség az utánpótlás csapataink hétvégi mérlege.

MEZŐKÖVESDEN NYERT A BÁNHORVÁTI

A Borsod-Abaúj-Zemplén megyei első osztályú bajnokság hatodik fordulójában a Mezőkövesd Zsóry FC II. csapatához látogatott a Bánhorváti.

MOL MAGYAR KUPA - A DVTK ELLEN A LEGJOBB HARMINCKETTŐ KÖZÖTT

A szombaton és vasárnap megrendezett harmadik fordulót követően a Magyar Labdarúgó Szövetség tegnap kisorsolta a MOL Magyar Kupa következő mérkőzéseinek párosításait.

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SZOLNOKI MÁV FC

A MOL Magyar Kupa harmadik fordulójában a magyar másodosztályban szereplő Szolnoki MÁV FC ellen lépünk pályára.

Nagyot küzdöttek utánpótlás csapataink hétvégén

Négy utánpótlás csapatunk lépett pályára a hétvégén.

MOL MAGYAR KUPA : ELINDULT A JEGYÉRTÉKESÍTÉS

Ma elindult a MOL Magyar Kupa harmadik fordulójában 2021. szeptember 18-án 18:00-tól megrendezésre kerülő Szolnoki MÁV FC elleni mérkőzésünk jegyértékesítése.