ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - PÉCSI MFC

VÉGE : KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - PÉCSI MFC

90+3. PERC: A hosszbbítás percei lényegében eseménytelenül telnek.

90. PERC: A mérkőzés végén négy percet hosszabbít a játékvezető

90. PERC: A PMFC 19-es játékosa, Geiger Norbert kap sárgát.

89. PERC: A vendégcsapat kapusa, Helesfay Donát kap sárga lapot.

84. PERC: Csapatunk 10-es számmal játszó játékosa, Tóth László kap sárga lapot.

83. PERC: Cserél a vendégcsapat 9-es Adamcsek Máté hagyja el a pályát, helyette 20-as Batizi Pócsi Balázs érkezik.

82. PERC: Pécsi bedobást követően sokáig pattog a labda a kapunk előtt, helyzet azonban nem alakul ki.

77. PERC: Kónya próbálkozik kapuralövéssel, a labda védőinken pattan meg, a pécsiek által kezezés miatt reklamált büntető elmarad.

76. PERC: Adamcsek csúsztat laposan, Horváth véd.

73. PERC: A vendégek előtt kialakult helyzetnél ismét Horváth bravúrjára volt szükség.

72. PERC: A hivatalos nézőszám a hazai szektorban 777, a vendégben pedihg 145 fő.

70. PERC: Adamcsek Máté lövése száll el Horváth kapuja felett.

69. PERC: Bereczki a tizenhatos sraka előtt végez el szabadrúgást, amit a pécsi sorfalban álló játékosok fejelnek ki.

67. PERC: Kónya vezeti kapu irányába a labdát, a  tizenhatos vonalában Fótyik szereli szabályosan.

64. PERC: 6-os Heil Valter helyett 18-as Tóth Borisz folytatja a játékot.

60. PERC: Krausz indítja Tóth Lászlót, a játékvezető azonban a helyzet kialakulása előtt lesként ítéli meg a helyzetet.

57. PERC: Vas László is változatat csapatán, 11-es Óvári Zsoltot, 7-es Kónya Dávid váltja.

56. PERC: Cserél Vitelki Zoltán, 5-ös Németh Tamás helyett 10-es számmal Tóth László folytatja a játékot.

55. PERC: Pécsi bedobást követően Krausz fejeli ki a kapu elé érkező labdát.

52. PERC: A Pécs csapatából Geiger Norbertet kell ápolni.

50. PERC: Grabant adja be a labdát, Geiger nem tud élni a tizenhatoson belül adódó lehetőséggel.

46. PERC: Elkezdődött a második félidő, a szünetben Vitelki Zoltán nem változtatott a csapat  összetételén.

46+3. PERC: Oltean mutat be hátulról egy becsúszó szerelést Tihanyi Olivér ellen, a jutalma egy sárga lap, a fantázia nélkül elvégzett szabadrúgással pedig véget ér az első féldiő.

45+2. PERC: Oltean bedobására Oldal érkezik Geiger vágja ki előle a labdát,

45+1. PERC: Kovác próbálkozik kapuralövéssel, a labdát Helesfay fogja.

45. PERC: Az első féldiő végén 3 percet hosszabbít a játékvezető.

44. PERC: Majzik szabadrúgásakor csak Németh és természetesen a kapuban álló Horváth maradtak térfelünkön, a tizenhatos előtt tömörülő barcikaiak azonban a pécsiek gyűrűjében nem tudtak helyzetet kialakítani.

41. PERC: A játékvezető Majzik Adriánt figyelmezteti sárga lappal

40. PERC: Vitelki Zoltán változtat a csapaton, 25-ös Orosz Donát helyett 4-es számmal Dávid Zoltán érkezik a pályára.

37. PERC: Újabb sárga villan, ezúttal csapatunk 6-os számú játékosa, Heil Valter kapja.

35. PERC: Horváth László kap sárga lapot egy szabálytalannak ítélt mozdulat után, az ezt követőt büntetőt 11-es Óvári Zsolt értékesíti. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC . PÉCSI MFC 0:1

31. PERC: Cserél a vendégcsapat, 14-es Preklet Csaba váltja 3-as Rácz Lászlót.

30. PERC: A pécsi ápolószemélyzet érkezett a pályára, ahol  Rácz László került földre.

28 . PERC: Geiger a középpályán elvégzett és kapu elé csavarodó szabadrúgására Rácz László  érkezik, a hazaiak zavarják meg, így szöglet következik, melyből komolyabb lehetőségük nem adódott.

25. PERC: Újabb játékos sárgult be a vendégek cspatából, ezúttal 2-es Sági Milánnak mutatta fel a lapot a játékvezető.

24. PERC: A mérkőzés első sárga lapját a PMFC 6-os számú játékosa,  Katona Levente kapta.

23. PERC: Áll a játék, a pályán Oldal Tibort kell épolni, aki vissza is térhet a játéktérre.

21. PERC: Pécsi beadásra Rácz érkezett a kapu elé, Hirváth védett  és kontrából indulunk, ami egy bedobásra volt elég, Mjazik labdáját a tizenhatoson belül álló Németh és Bereczki sem tudta érékesíteni.

19. PERC: Mezőnyben folyik a játék, az elmúlt percekben komolyabb helyzet egyik kapu előtt sem alakult ki.

15. PERC: Majzik ívelése után Németh küzd meg a labdáért, helyzet nem alakult ki a vendégek térfelén.

13. PERC: Pécsi szögletet követően Rácz László fejelne kapu irányába, de ezt a kapu előtt barcikaiak megakadályozzák.

11. PERC: Bereczki szabadrúgására Kovác érkezik jó ütembe a kapu előtt, a labda kipattan a Helesfay kezéből, de az első gól még várat magára.

6. PERC: A mérkőzés első perceiben egyértelműen  birtokolják többet a labdát és próbálnak támadásokat vezetni , amiket védőink sorra blokkolni tudnak.

2. PERC: Egy oldalsó beadás után Óvári Zsoltnak adódna helyzete a tizenhatosunkon belül, azonban mielőtt Horváthnak védenie kéne a játékvezető les miatt fújja meg sípját.

1. PERC: Elkezdődött az első mérkőzésünk a Kolorcity Arénában. A Kolorcity Kazincbarcika SC sárga-kék-sárgában, a PMFC pedig piros-fekete-pirosban lépett pályára. A találkozó játékvezetője Kulcsár Katalin, asszisztensei Ifj. Varga Gábor és Máyer Gábor, a tartalékjátékvezető pedig Szőts Gergely.

A 2020/2021-es bajnokság neygyedik fordulójában a Pécsi MFC az ellenfelünk. A két csapat összeállítása a következő: