Kazincbarcika-Szolnoki MÁV FC ÉLŐ

Róth Zoltán

Véget ért a mérkőzés, megérdemelt 2-1-es győzelmet arattunk! Szép volt fiúk!

93. perc: Tóth László szépít egy lesgyanús támadás végén.. 2-1.

92. perc: Orovecz tört be a 16-oson belülre, majd kapura lőtt, de a labda centikkel a kapu mellé szállt.

Letelt a 90 perc, 3 perc a hosszabbítás!

87. perc: Orovecz szerzett labdát a bal szélen, majd két embert kicselezve betört a 16-oson belülre, azonban lövését Gazsi védeni tudta.

82. perc: Süttő passzolt Constantinescuhoz, azonban lövésébe beleléptek, így Gazsi védeni tudott.

76. perc: Engel kapott labdát a 16-os vonalánál, majd kapura lőtt, de Gazsi bravúrral szögletre tolta a labdát.

75. perc: Engel tekert 18 méterről a kapu fölé.

74. perc: Kihasználjuk harmadik cserénket is, Constantinescu érkezik Kovács helyére.

70. perc: Olasz lőtt csúnyán a kapu felé szabadrúgásból, majd cseréltünk. Engel lépett pályára Murai helyett.

69. perc: Heil buktatta Tóthot, sárga.

67. perc: Vitelki Zoltán első cseréje Orovecz Ádám, aki Kanalos helyére állt be.

62. perc: Kanalos cselezte be magát a 16-oson belülre, azonban lövése az oldalvonalon hagyta el a játékteret.

60. perc: Kettős csere a vendégeknél, Angyal helyén Olasz, Jasarevic helyén Csirmaz folytatja.

58. perc: Földi rúgta fel csúnyán Gábort, sárga lap.

55. perc: Vendég támadás végén Tóth került helyzetbe de Fila és védők közösen szögletre mentettek, a szögletet követően Ágoston fejesét védte Fila.

53. perc: Kanalos szöglete utána Belényesi és Hegedűs is lőhette volna, de a védők tisztáztak.

50. perc: Gábor cselezgetett a jobb szélen, majd középre ívelt, ahol Murai fejelt a kapu fölé.

47. perc: GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Gábor kapott labdát a jobb szélen, majd vezette a labdát és 16 méterről a kapuba lőtt. 2-0!

46. perc: Sigér passzolt Kanaloshoz, aki csúnyán a kapu fölé lőtt.

A Szolnok kezdte a második félidőt.

Véget ért az első félidő, csapatunk végig fölényben játszott, azonban a vendégek Tóth lövéseivel többször is megdolgoztatták Filát. A 42. percben egy remek baloldali támadás végén Murai góljával szereztünk vezetést, amelyet a félidő végéig meg is őriztünk.

45. perc: Süttő szabadrúgását védte Gazsi.

42. perc: GÓÓÓÓÓÓL!! Süttő cselezte le magát az alapvonalig a bal szélen, majd középre passzolt, ahol Murai Márk 3 méterről a kapuba lőtt! 1-0!

41. perc: Egy előre ívelt labda Tóthot találta meg ziccerben, azonban Belényesi az utolsó pillanatban menteni tudott.

31. perc: Gábor lépett ki a jobb szélen, középre passzolt, de Gazsi Murai lába elől elütötte a labdát.

25. perc: Egy kis szögletet követően Tóth László lőtt éles szögből kapura, de Fila védeni tudott.

24. perc: Kanalos szögletét Belényesi csúsztatta meg, de Hegedűs nem tudott kapura lőni.

20. perc: Ismét Tóth László végzett el szabadrúgást, ezúttal kb. 30 méterről, a labda ezúttal is centikkel kerülte el a kaput.

16. perc: Tóth László végzett el szabadrúgást 25 méterről, a labda alig szállt a kapu mellé.

14. perc: Kanalos cselezgetett a bal szélen, majd veszélyesen a kapu elé tekert, azonban középen mindenki lemaradt a labdáról.

11. perc: A mérkőzés első sárga lapja a Szolnoké, Farkas Aurél kapta Sigér elleni szabálytalansága miatt.

11. perc: Süttő kapu elé ívelt labdájára Murai érkezett középen, de Gazsi kiöklözte azt.

7. perc: Nálunk is megvolt az első lövési kísérlet, de Sigér labdáját a vendégek kapusa könnyedén felszedte.

1. perc: Egy hosszan előrevágott labda Angyalt találta meg, aki Belényesi mellett kapura lőtt, de Fila szögletre ütötte a labdát.

A héten elhunyt Lázár Bence emlékére egy perces gyászszünet előzte meg a kezdést. A találkozót tiszta kékben szereplő csapatunk kezdte, a Szolnok szerelése tiszta fehér.

A találkozó játékvezetője Ducsai József lesz, segítői Varga Gábor és Szilágyi Norbert. A tartalék játékvezető Nagy Norbert. Ducsai József eddig 14 alkalommal vezette mérkőzéseinket és ezeken kifejezetten jó a mérlegünk, hiszen 9 győzelem mellett 3 alkalommal döntetlent értünk el és csak kétszer szenvedtünk vereséget. Ducsai legutóbb az őszi, szegedi győzelmünk alkalmával fújta a sípot KBSC mérkőzésen.

A két csapat már a pályán melegít. A folyamatos napsütés ellenére őket sem kíméli a hideg, csípős szél amely az eredetileg -4 fokos hőmérsékletet jelentősen csökkenti.

Csapatunkban a mai találkozón nem léphet pályára kisebb sérülése miatt Lőrincz Patrik, Boros Gábor és Somodi Bence. Utóbbi kettő a találkozó kezdete előtt még részt vett egy külön edzésen. Szintén kimaradt a mai keretből Bene Attila, aki az utóbbi hetekben már aktívan részt vett az edzéseken sérülését követően.

Cserepadról beszállva a következő játékosok segíthetik majd csapatukat:
KBSC:
Botló, Tóth Sz., Constantinescu, Kristófi, Orovecz, Engel, Mikló
Szolnok:
Hrabina, Olasz D., Csirmaz, Nyerges, Tóth B., Bonivárt, Papp Sz.

Megérkeztek a kezdőcsapatok:
KBSC:
Fila - Palmes, Belényesi, Heil, Süttő - Kovács O., Hegedűs D. - Gábor, Sigér, Kanalos - Murai
Vezetőedző: Vitelki Zoltán

Szolnok:
Gazsi - Molnár R., Balogh M., Ágoston, Földi - Farkas A., Kenderes - Jasarevic, Pantovic, Tóth L. - Angyal N.
Vezetőedző: Balogh Pál

Köszöntjük olvasóinkat Tiszaújvárosból, ahol az NB II 22. fordulójában Kazincbarcika-Szolnok összecsapást rendeznek. Az elmúlt 21 forduló során mindkét csapat 28 pontot gyűjtott, így csapatunk a 11., a Szolnok a 10. helyet foglalja el a tabellán.