Róth Zoltán

KBSC-Gyirmót FC Győr 2-3
Tiszaújvárosi Sportcentrum
Vezeti: Nagy Norbert (Varga Gábor, Szilágyi Norbert)

Gólszerző: Kanalos (10.), Heil (25.) ill. Szalánszki (17.), Paku (51.), Süttő (öngól, 76.)

KBSC:
Somodi - Palmes, Heil, Belényesi, Lőrincz (Gábor, 54.) - Hegedűs, Sigér (Boros, 82.) - Kanalos, Constantinescu (Tóth Sz., 66.), Süttő - Murai

Gyirmót:
Rusák - Achim, Szilvási, Villám, Présinger - Lázár P., Paku - Sandal , Kiss M., Szalánszki (Varga P., 59.) - Horváth R. (Farkas Z., 91.)

Percről-percre:

94. perc: Kanalos 25 méteres lövése éppcsak a kapu mellé szállt...Vége, a Gyirmót 3-2-ra nyert!

93. perc: Süttő ívelt a kapu elé, Tóth startolt a labdára, de Rusák elérte azt.

91. perc: Cserél a Gyirmót, Farkas érkezik Horváth helyére. 3 perc a hosszabbítás.

90. perc: Gábor lőhetett kapura a 16-os vonalától, de a sáros talajon nem jutott el a kapuig a labda.

82. perc: Az utolsó cserénk, Boros érkezik Sigér helyére.

76. perc: Vezetést szerzett a Gyirmót...Egy jobb oldalról kapu elé ívelt labdát a menteni igyekvő Süttő lőtte a saját kapujába. 2-3

75. perc: A megítélt szabadrúgást  Kiss Máté végezte el 20 méterről, a sarokra tartó labdát Somodi óriási bravúrral védte.

74. perc: Palmes buktatta Horváthot, sárga.

73. perc: Kanalos ívelt a kapi elé egy szabadrúgást, de a labda végül Rusák kezében kötött ki.

70. perc: Horváth lőhetett kapura 14 méterről, de a középre tartó labdát Somodi védeni tudta.

69. perc: Kanalos rúgta meg Lázárt, sárga lap.

66. perc: Újabb csere nálunk, Tóth Szabolcs érkezik Constantinescu helyére.

59. perc: Csere a Gyirmónál is, Szalánszki helyett Varga érkezett.

58. perc: Egy jobb oldali beadás után Szalánszki lőhetett, de Belényesi blokkolta a lövést.

54. perc: Az első csere a mérkőzésen a miénk, Lőrincz helyett Gábor a pályán.

51. perc: Egyenlített a Gyirmót! Egy jobb oldalról beívelt labdára Somodi mozdult ki, de csak kiöklözni tudta azt, majd a labda Paku elé került, aki 11 méterről a léc alá lőtt. 2-2

47. perc: Sigér passzolt Kanaloshoz, aki 19 méterről kapura emelt, de a labda a léc fölött hagyta el a játékteret.

46. perc: Elkezdődött a második félidő, csere egyik oldalon sem történt.

Véget ért az első félidő! KBSC-Gyirmót 2-1!

43. perc: Kanalos 30 méteres szabadrúgást próbált kapura lőni, de Rusák megfogta a labdát.

35. perc: Süttő passzolt Kanaloshoz, aki tolt kettőt a labdán, majd 18 méterről a kapu mellé tekert.

33. perc: Egy vendég szögletet követően Horváth fejelt kapura, de a labda a felső lécről a kapu fölé pattant.

25. perc: GÓÓÓÓÓÓÓL! Egy szögletet követően Heil csúsztatta meg a labdát 7 méterről, a labda a kapuban kötött ki! 2-1

22. perc: Villám ütötte meg Murait a félpályánál, sárga lap.

17. perc: Egyenlített a Gyirmót, egy bal oldali beadás után középen Szalánszki 6 méterről fejelt a kapuba. 1-1

15. perc: Kiss Máté ívelt a kapu elé a bal oldalról, a labda veszélyesen kanyarodott, de a kapu mellé szállt.

10. perc: Micsoda GÓÓÓÓÓÓÓÓL! Constantinescu passzolt Kanaloshoz, aki 20 méterről órási gólt lőtt a kapu bal oldalába! 1-0!

8. perc: Présinger jobb oldali szöglete középen senkit sem talált meg, a labda a kapu mellett hagyta el a játékteret.

4. perc: Kanalos jobb oldali szöglete után Palmes fejelt 6 méterről, de a labda elkerülte a kaput.

1. perc: Elkezdtük a mérkőzést, a Gyirmót rögtön belőtte a labdát a 16-osunkon belülre, de végül Somodi tisztázni tudott.

Pályán a csapatok, mi kék-sárgában, a Gyirmót tiszta fehérben játszik.

A viharos időjárás nincs jó hatással a nézőszámra, jelenleg közel 50-en foglalnak helyet a lelátón.

A csapatok elkezdték a melegítést, amit nem segít a folyamatosan szakadó eső és az egyre inkább feltámadó szél. A pálya talaja is egyre csak romlik, több helyen is hatalmas tócsák jelentek meg.