Gólszerzők: Boros (17., 69.), Mikló (92.) ill. Oláh G. (22.)
Sárga lap: Kovács O. (6.), Gábor (31.), Boros (80.) ill. Lucas (86.)

Somodi - Palmes, Heil, Belényesi, Süttő - Hegedűs (Tóth Sz., 62.), Kovács O. - Gábor (Engel, 75.), Sigér (Mikló, 66.), Kanalos - Boros

Zöldesi - Oltean, Ryaskho, Jánvári - Lucas - Vári, Melnyik (Kovácsréti, 81.), Oláh G., Heffler N. (Hej, 56.) - Lukács R. (Misic, 75.), Ilic
Vezetőedző: Kondás Elemér

Percről-percre:

Véget ért a mérkőzés! Győztünk!

92. perc: ELDŐLT!!!! GÓÓÓÓÓL!!! Kanalos szerzett labdát egy kontra során, majd remekül ugratta ki Miklót, aki a kilépő Zöldesi alatt 11 méterről a kapuba lőtt! 3-1

4 perc lesz a hosszabbítás!

88. perc: Jánvári kapu elé lőtt labdájára Ilic érkezett, de Somodi szögletre mentett.

86. perc: Lucas kapott sárga lapot reklamálásért.

86. perc: Belényesi tört be a 16-oson belülre, majd középre passzolt, ahol Boros 8 méterről akrobatikus mozdulattal emelte a labdát a kapu fölé.

82. perc: Kanalos erőszakos labdaszerzését követően középre vezette a labdát, majd 16 méterről kapura lőtt, de Zöldesi bravúrral védett.

81. perc: Újabb vendég csere, Melnyik helyett Kovácsréti érkezik.

80. perc: Boros kapott sárgát időhúzásért.

79. perc: Kanalos okosan tekert a rövid sarokhoz egy szabadrúgást, azonban Boros az oldalhálóba lőtte a labdát.

75. perc: Kihasználjuk harmadik cserénket, Gábor helyett Engel érkezik. A vendégeknél pedig Misic érkezik Lukács helyett.

69. perc: GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!! Kanalos ugratta ki nagyszerűen Palmest, akinek lövését Zöldesi bravúrral védte, de a kipattanót Boros az üres kapuba fejelte. 2-1

66. perc: Újabb csere nálunk, Sigér helyett Mikló folytatja.

62. perc: Hegedűs Dávid helyett Tóth Szabolcs folytatja.

56. perc: Sigér passza után Kanalos szép lövése szállt a kapu mellé. Cserélnek a vendégek Heffler helyére Hej érkezik.

55. perc: Süttő szabadrúgása szállt a kapu mellé. A túl oldalon Heffler került helyzetbe de lövését a védők blokkolták.

51. perc: Kanalos húzta meg a bal szélt, majd keresztbe lőtte a labdát  kapu előtt és az érkező Palmes 15 méterről a jobb sarok mellé lőtt.

50. perc: Sigér távoli lövése kerülte el a vendégek kapuját.

46. perc: Boros Gábor indított útjára a labdát a második félidőben.

Véget ért az első félidő, Kazincbarcika-Kisvárda 1-1.

45+1. perc: Boros passza után Sigér a 16-os sarkától lőtt a kapu fölé.

45. perc: Ilic szerzett erőszakosan labdát, majd 16 méterről kapura lőtt, de Somodi védett. Az első félidőben egy perc a hosszabbítás.

40. perc: Kanalos szöglete után Zöldesi kezéből kicsúszott a labda, de az érkező Palmes már nem tudta a kapuba fejelni a játékszert.

39. perc: A felfokozott hangulatban Koleszár Györgyöt kell nyugtatgatnia a játékvezetőnek.

37. perc: Ilic Vári összejáték végén utóbbi tört be a 16-oson belülre, de Hegedűs középen menteni tudott.

34. perc: Gábor futott el a jobb szélen, majd a kapu elé tekert, azonban a labda mindenkit és a kaput is elkerülte. Közben javítjuk magunkat, az első sárga lapot nem Sigér Ákos, hanem Kovács Olivér kapta.

31. perc: Gábor próbált meg kiharcolni egy büntetőt, de műesésért sárgát kapott.

22. perc: Egyenlített a Kisvárda...Lucas közeli lövését Somodi nem tudta megfogni rendesen, így Oláh az üres kapuba lőhette a labdát. 1-1

17. perc: GÓÓÓÓÓÓÓÓL!! Gábor kapott labdát a jobb szélen, majd betört a 16-oson belülre és 15 méteres lövését követően Borosról pattant a kapuba a labda. 1-0!

10. perc: Kanalos szöglete után Kovács került lövőhelyzetbe, de a védők menteni tudtak.

6. perc: Sigér kapott sárgát reklamálásért.

3. perc: Heffler verte meg a bal szélen Palmest, majd középre passzolt, ahol az érkező Vári 12 méterről védője szorításában a kapu mellé lőtt.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, a tiszta pirosban játszó Kisvárda indította útjára a labdát. Mi kék-sárgában játszunk.

Hamarosan kezdődik a mérkőzés, a nagy érdeklődést az is jelzi, hogy itt a sajtós részen is alig férünk el.

Szép számban érkeztek vendég szurkolók is a találkozóra, reméljük győzelemnek a mi szurkolóink örülhetnek majd a lefújást követően.

A mai találkozó játékvezetője Böcskei Balázs lesz, segítői Máyer Gábor és Kovács Gábor.

Fokozott érdeklődés követheti majd a találkozót, hiszen a Kisvárda győzelem esetén feljuthat az első osztályba. Persze mi szeretnénk ebbe belerondítani egy győzelemmel. Az is igaz, hogy van olyan forgatókönyv (Békéscsaba kikap, Nyíregyháza nem nyer) miszerint a Kisvárda vereség esetén is feljutó lehet.

Köszöntjük olvasóinkat Putnokról! Az NB II 35. fordulójában a feljutásért küzdő Kisvárda lesz az ellenfelünk, tartsanak velünk. Hajrá Barcika!