KBSC-Aquital FC Csákvár 0-2
Gólszerzők: Bobál G. (6.), Sejben (56.)
Sárga lap: Süttő (50.) ill. Tar (50.), Oldal (76.), Polonkai (76.)

Kazincbarcika:
Somodi - Palmes, Heil, Belényesi, Süttő - Hegedűs, Kovács O. (Tóth Sz., a szünetben) - Gábor, Sigér (Kristófi, 53.), Kanalos - Boros G. (Bene, 61.)
Vezetőedző: Koleszár György

Csákvár:
Hermány - Rétyi, Kiprich D., Tar Zs., Bokros Sz. - Sándor Gy., Polonkai (Csonka, 79.) - Sejben, Király B. (Molnár Cs., 86.), Tamás N. (Oldal, 63.) - Bobál G.
Vezetőedző: Szíjjártó István

Percről-percre:

Véget ért a mérkőzés, a Csákvár 2-0-ra nyert. A Szeged-Siófok találkozó 1-1-gyel ért véget, így ha a Budaörs-Szolnok meccs eredménye 1-0 marad, akkor bennmaradtunk.

91. perc: Oldal 12 méteres lövését védte bravúrral Somodi.

3 perc hosszabbítás lesz!

90. perc: Tóth bedobását Belényesi csúsztatta meg Palmeshez, de védőnk fejese Hermány kezei között kötött ki.

89. perc: Kanalos szöglete után Heil fejese szállt a kapu mellé.

86. perc: A harmadik csákvári csere, Király helyett Molnár Csaba érkezett.

84. perc: Kanalos szöglete után Belényesi fejelt 8 méterről a kapu mellé.

83. perc: Gábor lőtt kapura 18 méterről, Hermány védett bravúrral.

79. perc: Csonka érkezik Polonkai helyére a vendégeknél.

76. perc: Oldal buktatta Tóthot, sárga. A reklamáló Polonkai is megkapta a figyelmeztetést.

63. perc: Az első csákvári csere: Oldal érkezik, Tamás helyére.

61. perc: Heil passzolt Tóthoz, aki a 16-oson belül rossz döntést választott és a kapu mellé lőtt. Közben kihasználjuk a harmadik cserét, Boros helyett Bene jön.

56. perc: Egy kirúgást követően Sejben elé került a labda, aki lebirkózta Süttőt, majd kicselezte a kimozduló Somodit és az üres kapuba gurított. 0-2

55. perc: Tóth nagy bedobása után a kifejelt labda Gábor elé került, aki 17 méterről a kapu fölé lőtt.

54. perc: Sejben passzolt Királyhoz, aki tisztán vehette át a labdát, majd egy fordulást követően 18 méterről a kapu fölé lőtt.

53. perc: Újabb csere nálunk, Sigér helyén Kristófi folytatja.

50. perc: Süttő akadályozott meg egy csákvári kontrát sárga lapért cserébe, egy korábbi szabálytalanságért Tar is megkapta ugyanezt a kártyát.

49. perc: Kanalos egy jobb oldali szabadrúgást az oldalvonal mellől egyből kapura lőtt, a labda kicsit meglepte Hermányt, de végül kiöklözte azt.

47. perc: Tóth nagy bedobása után kerültünk helyzetbe, Hermány gyanús körülmények között szerelte Heilt, de a bíró sípja néma maradt.

46. perc: Elkezdtük a második félidőt.

Cseréltünk a szünetben: Tóth Szabolcs érkezett Kovács Olivér helyére.

Jelenleg a ZTE és a Szolnok is vereségre áll, így eredménytől függetlenül bennmaradók vagyunk.

Véget ért az első játékrész, a gyors csákvári gólt követően is inkább a vendégeknek voltak lehetőségeik, így félidei vezetésük igazságosnak mondható.

45. perc: Rétyi beadása után Király megelőzte Palmest, fejesét Somodi védte.

43. perc: Egy bal oldalról érkező beadás után Tar tudott fejelni 7 méterről, de egy újabb Somodi bravúra megmenti kapunkat a góltól.

42. perc: Polonkai passzolt Sándorhoz, aki 17 méterről kapura tekerte a labdát, de Somodi újra bravúrral védett.

41. perc: Hermány figyelmetlen kirúgása után Gábor csapott le a labdára, majd Kanalosnak passzolt, aki egy cselt követően kapura lőtt, de a védők blokkoltak.

35. perc: Rétyi beadása után Hegedűs lábáról Sejben elé került a labda, de lövése Süttőről szögletre vágódott.

28. perc: Bokros bedobása után Sándor 25 méterről lőtt a kapu fölé.

20. perc: Palmes kifejelt labdáját Bokros egyből kapura lőtte 19 méterről, Somodi ismét bravúrral védett.

18. perc: Kanalos lőtt 17 méterről a kapu fölé.

10 perc telt el a Csákvár vezető gólja óta, a játék azóta főleg mezőnyben folyik, a labda nálunk van többet.

6. perc: Rétyi beívelt labdáját Király fejelte Bobálhoz, aki 10 méterről a jobb alsóba gurított. 0-1

5. perc: Kanalos kapu elé ívelt szabadrúgása Heilt találta meg, de a védők menteni tudtak.

4. perc: Bobál fejelte Királyhoz a labdát, aki 16 méterről kapura lőtt, de a gyenge labdát Somodi megfogta.

1. perc: Rögtön helyzetbe került a Csákvár, Bobál passza után Sejben lőhetett 6 méterről, de a kivetődő Somodi bravúrral védett. A kipattanó labdát Bobál a kapu fölé lőtte.

1. perc: A Csákvár kezdte a találkozót.

Csapatunk kék-sárgában, a Csákvár tiszta fehérben játszik majd.

A mai találkozó játékvezetője Németh Ádám, aki az első osztályban is rendre szerepet kap. Nekünk legutóbb 2013-ban fújt.

Ősszel a Csákvár otthonában 2-1-es vereséget szenvedett csapatunk, egy hasonló arányú hazai győzelemmel ezúttal is elégedettek lennénk.

Mosonmagyaróvár 45, Kazincbarcika 44, Budafok 42, Siófok 41, Csákvár 41, Szeged 40, Szolnok 39, ZTE 38, Sopron 20 (már kiesett). Így áll jelenleg a tabella hátsó szekciója. A Mosonmagyaróvár és csapatunk kieséséhez is nagy csodának kellene történnie, a többi csapat azonban izgalmas két forduló elé néz majd.

Köszöntjük olvasóinkat Putnokról, ahol egy óra múlva kezdődik csapatunk Csákvár elleni NB II-es bajnoki mérkőzése. Ha nem tudnak itt lenni a találkozón kövessék azt tudósításunk segítségével!