Vezette: Takács Tamás (Albert István, Buzás Balázs)

Somodi - Kiss B. (Kanalos, 26.), Heil, Belényesi, Fótyik, Mikló - Takács P. (Szabó L., 54.), Krausz, Toma - Tóth L., Olasz D. (Lukács R., 56.)
Vezetőedző: Koleszár György

Dorog:
Horváth G. - Erdélyi B., Csató, Nagy Zs., Papp M. - Nagy I. (Zachár, 81.), Nagyházi, Mészáros Á. (Kitl M., 72.), Faragó T. - Városi, Szedlár (Fodor Á., 59.)
Vezetőedző: Miskei Attila

Gólszerzők: Tóth L. (19.) ill. Mészáros Á (4.), Nagy I. (42.), Városi (60., 63.)
Sárga lap: Tóth L. (72.)

"Győztess csapaton ne változtass" elven Koleszár György ugyanazt a tizenegyet küldte pályára a Dorog ellen, amelyik Vácon is sikeresen szerepelt. Jött is a gól megint a találkozó elején, azonban ezúttal Somodinak kellett kihalászni a labdát a hálóba Mészáros találata után. Csapatunk első góljára sem kellett nagyon sokat várni a rengeteg dorogi helyzetet követően, hiszen a 19. percben a Vác ellen még ziccert hibázó Tóth László talált be Horváth Gábor kapujába. Viszont ezt követően már egyáltalán nem a mi szájízünk szerint alakult a mérkőzés. Tóth László ezúttal is kihagyott egy ziccert, majd a félidő lefújása előtt újra a Doroghoz került az előny, ráadásul Takács lövése is csak a felső lécet találta el. A második felesben Kanalos lövései veszélyeztették a dorogi kaput, majd a csereként beálló Szabó is nagy helyzetben lőtt fölé. A kihagyott helyzetek megbosszulták magukat, hiszen a 60. és a 63. percben is betalált Városi Viktor Somodi Bence kapujába, amivel gyakorlatilag el is dőlt a mérkőzés. Az utolsó percek már nem hoztak sem izgalmat, sem gólok, így a vasárnapi bravúros győzelmet követően egy csúfos vereséget könyvelhettünk el.

Koleszár György:
Nagyon gyengén játszottunk, teljesen megérdemelt a Dorog győzelme.

Balogh Pál:
Mindent visszakaptam abból, amit megbeszéltem a csapattal. Nem túlzás a gólkülönbség, hiszen több helyzetet dolgoztunk ki és újabb gólokat is szerezhettünk volna. Értékes a három pont, mivel egy erős Barcika ellen idegenben szereztük meg.

4-1 arányú vendég győzelemmel ért véget a találkozó.

81. perc: A gólszerző Nagyot Zachár váltja a Dorognál.

79. perc: Kanalos 20 méteres szabadrúgását védte Horváth..

75. perc: Kanalos lövése suhant el a bal kapufa mellett.

73. perc: Tóth László kapott sárga lapot.

72. perc: Vendég csere, Mészáros helyett Kitl lép pályára

63. perc: Egy védelmi hibát követően Városi elé került a labda, aki ismét a kapuba talált. 1-4

60. perc: Városi lépett ki egy labdával a balösszekötő helyén, majd 8 méterről a jobb sarokba lőtt. 1-3

59. perc: Szedlár helyett Fodor Ákos a pályán a vendégeknél.

56. perc: Olasz helyett Lukács a pályán.

55. perc: Szabó ziccerben 8 méterről a kapu fölé bombázott.

54. perc: Takács helyett Szabó Lukas a pályán.

48. perc: Kanalos 22 méteres lövését jó érzékkel védte Horváth.

Vége az első félidőnek, Kazincbarcika-Dorog 1-2.

45. perc: Takács 20 méterről ballal nagy erővel lőtt kapura  de a felső léc megmentette a Dorogot a góltól.

42. perc: Faragó jobb oldali beadását Nagy István lőtte közelről kapura, Somodi bravúrral védett, de a kipattanót Nagy István 2 méterről, kisodródva a kapuba lőtte, 1-2.

31. perc: Takács szöglete után Belényesi centikkel fejelt a bal kapufa mellé.

26. perc: Csere nálunk, Kiss helyett Kanalos érkezik

​​24. perc: Nagy lehetőséget hibáztunk el, Tóth vezethette egyedül kapura a labdát de 11 méterről a kivetődő Horváth Gábort találta el.

19. perc: GÓÓÓL! Toma passzolt középre, a védők röviden mentettek és középen Tóth Lászlóhoz került a labda, aki a kapuba lőtt! 1-1

15. perc: Fótyik hibája után Faragó törhetett kapura, de Somodi önfeláldozó mentéssel felszabadított.

10. perc: Faragó lövését blokkolta Belényesi.

A 4. percben vezetést szerzett a Dorog, Szedlár beadása után közepén Mészáros lőtt 4 méterről a kapuba. 0-1