KBSC - DUNA ASZFALT TVSE - NB2 22. forduló

Csákány Csaba

Meglehetősen rövid téli szünet után ma folytatódnak a Merkantil Bank Liga küzdelmei. A Kazincbarcika a tavaszi szezonban is a putnoki Várady Béla Sportközpontban fogadja soros ellenfeleit, elsőként a Duna Aszfalt TVSE csapata ellen lép pályára a KBSC.

VÉGE KAZINCBARCIKA- DUNA ASZFALT TVSE 5:0!!!

88. PERC: 5:0-ra vezet a Kazincbarcika, gólszerző Lukács Raymund!!!

85. PERC: A mérkőzés vége előtt 5 perccel rúgj első szögletét a Tiszakécske csapata.

84. PERC: Tóth adja középre azonban érkező nem volt a labdára.

82. PERC: Sárga lapos figyelmeztetést kapott a Tiszakécke 10-es számú játékosa Puskás Zoltán.

73. PERC: Gálhidi György is kihasználja utolsó cserelehetőségét Tóth László váltja Kanalos Tony-Markost.

71. PERC: 4:0-ra vezet a Kazincbarcika, gólszerő 2-es számmal Palmes Raul-Ioan.

64. PERC: A vendécsapat kihasználja utolsó cserelehetőségét 15-ös számú Nyilas Elek helyére 16-ossal Kirchner Krisztián érkezik

63. PERC: Kettős csere a Kazincbarcikánál, Gábor Lukács József helyére Lukács Raymund, illetve Toma György helyére Krausz Raul érkeznek.

62. PERC: Kanalos Tony-Markos a mérkőzés első tizenegyesét hibázza el.

57. PERC: Toma rúgja kapura, a vendégek kapusa könnyedén védi a lövést.

52. PERC: Sárga lapos figyelmeztést kapott a 17-es számú Oltean Sergiu Adrián.

46. PERC: A második félidőpre két ponton is válktoztatott a vendégcsapat edzője , 5-ös számú Horváth Adrián helyére 18-as számmal Horváth András érkezett, illetve 23-as Stoiacovici Dávidot 20-assalSzabó László váltotta.

FÉLIDŐBEN KBSC - DUNA ASZFALT TVSE 3:0

44. PERC:  A félidő utolsó poercében növeli előnyét a Kazincbarcika,  Oltean Sergiu Adrián távolról kapuba érkező lövésének köszönhetően!!!

43. PERC: Újabb sárga lap, ezúttala  15-ös számú Nyilas Elek Richárdot figyelmezteti a játékvezető.

40. PERC: A vendégcsapat 4-es számú játékosa, Oláh Máté Sándor kap sárga lapos figyelmeztetést.

32. PERC: Újabb hazai gól , egy gyönyörü egyéni akcióból  10-es számmal Kanalos Tony-Markos a gólszerző.

29.PERC: Két egymást követő hazai szöglet után komolyabb helyzet nem alakul ki a vendégek kapuja előtt.

27.PERC: Kanalos a tizenhatoson belül, lövését a vendégek kapusa fogja.

24. PERC: A gólt követően Kanalos Tony-Markos kap sárga lapos figyelmeztetést.

23.PERC: Oltean elleni szabálytalanságot köövetően, hazai szabadrúgást Fótyik váltotta gólra.

19. PERC: MIkló teszi középre, szépen ment a Tiszakécske.

11. PERC: A mérkőzés első sárga lapját 22-es számú Toma György kapja.

7. PERC: Kanalos adja középre, Kiss Bence lő fölé.

3. PERC: Szabó lőtte  kapura, az első gól pár centin múlott.

1. PERC: Meglehetősen nehéz talajon kezdi meg a szezont a Kazincbarcika, hiszen a putnoki pálya gyepszőnyegét még a múlt héten hó borította. A hazai csapat kék-sárga összeálltásban, a vendégek fehér-arany színekben játszik.