KBSC - BFC SIÓFOK

Csákány Csaba

KBSC FC - BFC SIÓFOK 3:2

93. PERC: A HOSSZABBÍTÁS UTOLSÓ PERCÉBEN KISS SZÖGLETÉT KÖVETŐEN BELÉNYESI CSABA FEJESE DÖNTI EL A MÉRKŐZÉST!

91. PERC: Fila Károly bravúrja kellett, hogy maradjon a döntetlen,

90.PERC: A második játékrész végén 3 perc hosstabbítás következik.

85. PERC: Jó helyről kap szabadrúgást a Siófok...Újabb egyenlítés a mérkőzésen, ezúttal Zamostny a duplázó.

81. PERC: 29-es számú Balogh Bence Benitó helyett 20-assal Görgy Nico Julian folytatja.

80. PERC: Gál Mátyás lövése Fila kezében landol.

79. PERC: 18-as számmal Belényesi Csaba kap sárga lapos figyelmeztetést.

78. PERC: Kanalos Tony-Markost kell ápolni, sérülése miatt 11-es számmal Ádám Ferenc József érkezik helyére.

73. PERC: 25-ös Izing Martin érkezik 18-as számú Réti Patrik helyére a Siófoknál.

69. PERC: Kanalos viszi kapura a labdát azonban passz helyett lövéssel próbálkozik a játékos, hiba volt.

68. PERC: Cserél a Kazincbarcika 13-as számmal Gábor Lukács József érkezik 21-es Szabó Lukas helyére.

67. PERC: Toma előtt az esély a mestrehármas megszerzése, azonban most elhibázza a lövést.

66. PERC: A Siófok szabadrúgása Fila Károly kezében landol.

62. PERC: Gálhidi György is változtat a csapaton 5-ös számmal Lukács Raymond érkezik 7-es Tóth László helyére.

61. PERCE: Cserél a Siófok 7-es számú Magasföldi Józsefet17-es Szakály Dénes váltja.

58. PERC: VEZET A KAZINCBARCIKA ! A GÓLSZERZŐ A MÉRKŐZÉSEN DUPLÁZÓ: TOMA GYÖRGY!

57. PERC: A Siófok csapatából 18-as számú Réti Patrik kap sárga lapos figyelmeztetést, amit barcikai szabadrúgás követ.

53. PERC: A gól után magasabb sebességi fokozatra kapcsolt a Kazincbarcika, egyértelműen uralja a csapat a játékot!

50. PERC: A MÁSODIK FÉLIDŐ ÖTÖDIK PERCÉBEN EGYENLÍT A KAZINCBARCIKA! GÓLSZERZŐ 22-ES SZÁMMAL TOMA GYÖRGY!

45. PERC: Vége a félidőnek, a játékvezető nem hosszabbít az első játékrész utolsó percében.

43. PERC: Magasföldi adja be a kapu elé, Balogh Bence jóütemben érkezik azonban a lövés a kapu helyett a kapufát találja el.

38. PERC: A Siófok 67-es számú játékosa, Zamostny Balázs szeri meg a vendégcsapat vezetőgólját.

33. PERC: A vendégcsapat 13-as számú játékosa, Csilus Tamás kap sárga lapos figyelmeztetést.

31. PERC: Magasföldi végzi el a Siófok harmadik szögletét, a barcikai játékosok kifejelik a beívelt labdát.

30. PERC: Újabb fejes, ezúttal Palmes Raultól...ismét ereménytelenül.

29. PERC: Tóth László indul a kapu felé, Lorentz szereli a barcikai játékost,

24. PERC: Kiss Bence szabadrúgását követően Krausz Rault fejelt kapura...eredménytelenül

18. PERC: Fótyik lövi 19 méterről kapura, a labda jól kanyarodik, de Tajti védi a lövést.

13. PERC: Mikló viszi kapura, a játékos rosszul találja el a labdát, nincs gól.

10.PERC: Siófoki szabadrúgását követően Magasföldi rúgja kapura a labdát, az erőtlen lövés a kapu felett ment el.

7. PERC: Mezőnyben folyik a játék a mérkőzés első perceiben, komolyabb helyzet egyik kapu előtt sem alakult ki,

1. PERC: kezdődik a mérkőzés a Siófok fehér-szürke, a KBSC kék-sárga összeállításban lép pályára.