ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: SOROKSÁR SC - KAZINCBARCIKA

VÉGE: SOROKSÁR SC - KAZINCBARCIKA 1:1

90+5. PERC: Idegenben jó az iksz, egy nagyon jó Soroksár ellen játszva 1 ponttal zárjuk a 2019/2020-as Merkantil Bank Liga első fordulóját.

90+2 .PERC: Lukács Raymond egyenlít! Soroksár SC - Kazincbarcika 1:1

90. PERC: A játékvezető a mérkőzés végén  5 percet hosszabbít.

90. PERC: Lukács Raymond kap sárga lapos figyelmeztetést.

89. PERC: Mikó Roland talál kapuba, azonban a játékos a labda indításának pillanatában lesen volt. Marad az 1-0.

88. PERC: Lőrinczy Attila lövését Horváth László gyönyörűen hárítja.

87. PERC: Mikló Roland lő kapura, mellé.

84. PERC: A Soroksár csapatából Matija Misic kap sárgalapos figyelmeztetést

80. PERC: A hazaik is kihasználják harmadik cserelehetőségüket 5-ös Orosz Márk helyett 10-es Matija Misic érkezik.

76. PERC: A második tizenegyest már nem hibázza el a Soroksár, Lőrinczy Attila lövése a jobb alsó sarokban landol. Soroksár SC-Kazincbarcika 1-0

76. PERC: Pál András kerül földre kapunk előtt, a sárga lapot Heil Valter kapja, a Soroksár PEDIG újabb büntetőt végezhet el.

75. PERC: Gálhidi Görgy kihasználja utolsó cserelehetőségét 7-es számmal játszó Olda Tibor helyett 19-es számmal Mikló Roland folytatja a találkozót.

73. PERC: Cserél a Soroksár 99-es Erdélyi László helyére 21-es Pál András érkezik.

71. PERC: Lőrinczy Attila lövését Hrváth László fogja.

67. PERC: Ismét egy sárgalap, ezúttal Virág Ákos kapja azt.

65. PERC: Cserél a Soroksár, 14-es Csonka András Mátyás helyére 11-es számmal Gárdos András érkezik.

64. PERC: Toma György kap sárga lapos figyelmeztetést.

62. PERC: Újabb játékos a földön, ezúttal a Soroksár csapatából Molnár Róbertet kell ápolni.

58. PERC: A megsérült 4-es számú Harangozó Bence helyére 23-assal Virág Ákos érkezik.

57. PERC: Haragozó Bence sérülése valószínűleg komoly, Bence hordágyon hagyja el a pályát.

55. PERC: Harangozó Bencét kell ápolni, a játékos nem tudja folytatni a játékot, Gálhidi Görgy második cseréje kényszerű lesz.

54. PERC: Oldal Tibor szabadrúgást egyből kapura lőtte, az erőtlen lövés nem fenyegette a hazaiak kapuját.

52. PERC: A mérkőzés első sárgalaját Krausz Raul kapja.

46. PERC: A második félidőre egy ponton változtatott Gálhidi György a Kazincbarcika csapatán 17-es számú Oltean helyett 6-ossal Heil Valter érkezett.

45+1. PERC: Az első játékrész végén 0:0 a mérkőzés állása.

45. PERC: Egy perc lesz a hosszabbítás az első játékrész végén.

43. PERC: Gyömbér Gábor végzi el a büntetőt, Horváth László jó irányba vetődik így marad a 0:0.

42. PERC: Tizenegyes a Soroksár javára.

40. PERC: Újabb soroksári támadást követően Korozmán Kevin lőtte kapu felé a labdát.

35. PERC: Huszák Tamás lőtt kapura, mellé.

31. PERC: Lőrinczy Attila lőtt laposan a kapura, Horváth László vetődött és hárította azt.

28. PERC: Ismét Fótyik Dominik ment a kapunk előtt.

24. PERC: Berki István újabb szabadrúgását követően nagy a kavarodás a Soroksár kapuja előtt, a hazaiak azonban hárították a Kazincbarcika lövéseit.

23. PERC: Újabb hazai helyzet, egy szép akciót követően  Orosz Márk lőtt távolról kapura.

21. PERC: A mérkőzés első szögletét a Soroksár végzi el.

20. PERC: Erdélyi László lövése a mérőzés eddigi legnagyobb helyzete, szerencsére Horváth László kapuja mellett suhant el a labda.

19. PERC: Szép akció soroksári oldalról, Fótyi fejeli ki a kapura tartó labdát.

18. PERC: Berki István passzol a tizenhatoson belül Oldal Tibornak, a lovés a kapu mellett állt meg.

14. PERC: Bedobás a Kazincbarcika csapatának, Géringer Tamás Lukács Raymond felé dobja a labdát, akit a két soroksári védő szerel le.

12. PERC: Újabb szabadrúgás ezúttal bal szélről végzi el Berki István, a hazaiak fejelték ki a labdát.

11. PERC: A vendégek csapatából Korozmán Kevin  lőtt kapura távolról, fölé.

10. PERC: Áll a játék, Oltean Sergiu Adriánt kell ápolni, szerencsére semmi komoly, így hamar visszatér a pályára.

5. PERC: Berki István szabadrúgása után Farkas András emelkedett a magasba a Soroksár kapuja előtt, nem született gól a helyzetből.

1. PERC: Ebben a percben számunkra is elindult a 2019/2020-as bajnokság. A Kazincbarcika tiszta fehérben a Soroksár sárga- feketében lépett pályára.

A mai napon 17:30-kor lépünk először pályára az idei bajnokságban. A szezont a Soroksár otthonának számító Szamosi Mihály Sporttelepen nyitjuk meg.