ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE - KAZINCBARCIKA

VÉGE: BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE - KAZINCBARCIKA

90+2. PERC: Oldal Tibor szabálytalanságát egy veszélytelen kapura tartó békéscsabai szabadrúgás követte.

90+1. PERC: A hosszabbítás perceiben Oldal Tibor kap sárga lapos figyelmeztetést.

90. PERC: A 2019-es év utolsó Kazincbarcika mérkőzés végén négy percet hosszabbít a játékvezető.

89. PERC: Pantovic lövi el erőtlenül a labdát a kapunk felé, Horváth László könnyedén fogja azt.

88. PERC: Horváth László véd nagyot egy békéscsabai szabadrúgást követően.

84. PERC: A Kazincbarcika is él harmadik cserelehetőségével, az imént megsérült 21-es Géringer Tamás helyére 23-as számmal Virág Ákos érkezik.

80. PERC: Géringer Tamás lő kapura eredménytelenül.

76. PERC: Utolsó cserelehetőségével él Schindler Szabolcs, 99-es Burai Erik erkezik 28-as Polényi Gábor helyére; valamint a Kazincbarcika csapatából 9-es Berki István helyett 20-as Kercsó Bence folytatja a játékot.

72. PERC: Eseménytelenül telnek a mérkőzés percei, komolyabb helyzet, sem hazai, sem a mi oldalunkon nem alakult ki.

66. PERC: A Békéscsaba veztőedzője második cserelehetőségével él, 11-es Tóth Dániel helyett 17-es Ilyés Tamás folytatja a játékot.

65. PERC: Újabb csere, ezúttal Dzurják József változtat, a gólszerző 5-ös számú Lukács Raymond helyett 26-os számmal Fekete Ádám érkezik.

64. PERC: Heil Valter kap sárga lapos figyelmeztetést.

61. PERC: Cserél a Békéscsaba 71-es Gréczi Mártont 14-es Váradi Ádám váltja.

59. PERC: Toma György indul a kapu irányába, a labdát több védő mellett is elviszi, a befejezés azonban pontatlan, szöglet következik.

58. PERC: Az elmúlt percekben leginkább a Kazincbarcika térfelén zajlik a játék, a Békéscsaba támadásait azonban kivétel nélkül hárítjuk.

54. PERC: A mérkőzés negyedik sárga lapját Berki István kapja.

53. PERC: Békéscsabai akció után Oltean ment a tizenhatosunkon belül.

49. PERC: Újabb sárga lap villan a játékvezető kezében, ezúttal Toma György kapja.

46. PERC: Elkezdődött a második félidő, a szünetben egyk csapat összeállításán sem történt változtatás.

45. PERC: A mérkőzés első játékrészének végén nincs hosszabbítás.

43. PERC: Lukács esik el a csabai tizenhatoson belül, a büntető elmarad.

42. PERC: Kovács Ádám távoli lövését Horváth László védi.

40. PERC: Újabb sárga lap, ezúttal egy Oldal Tibor ellen elkövett szabálytalanságot követően a hazaiak 16-os számú játékosa Szalai Dániel kapja

38. PERC: Tomát buktatják el a tizenhatos előtt, a Békéscsaba 28-as számú Polényi Gábor kap sárga lapos figyelmeztetést.

28. PERC: Iszák adja be a labdát, melyet Lukács Raymond juttat kapuba, Uram János már csak a gólvonal mögül mentett, így érvényes találattal vezet a Kazincbarcika. BÉKÁSCSABA 1912 ELŐRE- KAZINCBARCIKA 0:1

27. PERC: Lukács adja tovább a labdát Tomának, a hosszúba tartó lövés a kapu mellé megy,

25. PERC: Berki szélről érkező szabadrúgásból beívelt labdáját Uram János húzza le.

20. PERC: A mai mérkőzés első szögletét Berki István végzi el, az erősen ellőtt labdát a csabai védők fejelik ki a kapu elől.

19. PERC: Toma cselez szépen a hazaiak kapuja előtt, a bizonytalan lövést Uram János védi.

15. PERC: A hazaiak tizenhatosától kb. két méterre végezhetünk el szabadrúgást, Toma lövése a békéscsabai védőkön pattan meg.

13. PERC: Pantivic szabadrúgása után Oldal Tibor fejelte ki a labdát a tizenhatosunk vonaláról.

11. PERC: Lukács vezeti kapura a labdát, Uram János védekezte ki a lövésig el nem jutott helyzetet.

10. PERC: Oldal Tibor bedobása után a labda útja Géringer, Farkas, Lukács, majd Berki indul nagy iramban Uram János kapuja felé, a játékveztő lest int.

8. PERC:Szalai bedobása után mi szerzünk labdát, Géringer passzol a tizenhatos előtt Berkinek, a hazaiak mentenek.

6. PERC: Oldal Tibor beadása után Berki indítja Géringer, aki Lukács irányába továbbítja a labdát, kapuralövésig nem jutott a szituáció.

1. PERC: Ebben a percben elhangzott a két csapat egymás elleni 22. mérkőzésének kezdősípszója. A mai meccset Berényi Tamás vezeti, asszisztensei Bornemissza Norbert és Sinkovicz Dániel, a tartalékjátékvezető pedig Böcskei Balázs. A Békéscsaba játékosai lilában, a Kazincbarcika pedig sárga-kék-sárgában lépett ma pályára.