ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: FC AJKA - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

Szabó Noémi

KBSC archívum 2022.12.31-ig

FC AJKA - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 3:1

2. FÉLIDŐ

90+1. PERC: Az Ajka harmadik gólját Zamostny Balázs szerzi.

90. PERC: A mérkőzés végén három perc a hosszabbítás.

89. PERC: Az utolsó perceb cserél az Ajka 7-es Nagy Mihály Krisztián helyett 9-es Zsolnai Richárd érkezik.

89. PERC: Bereczki kap labdát a hazaiak térfelén, Kovácot indítja a labdát, hosszú.

84. PERC: Újabb sárga lapot mutat fel a játékvezető, amit az Ajka csapatából 30-as számmal játszó Soltész Dominik kap.

79. PERC: Heil Valtert állítja ki a játkvezető, így a mérkőzést továbbiakban emberhátrányban kényszerülünk lejátszani.

76. PERC: Csapatunkban 8-as számmal mutatkozik be legfrisebb igazolásunk, Majzik Adrián, aki 25-ös Orosz Donátot váltja.

76. PERC: Az Ajka csapatából 22-es Irimiás Gergő kap sárga lapot.

75. PERC: Cserél az Ajka 30-as Soltész Dominik váltja 19-es Csizmadia Zoltánt.

72. PERC: Jól csavarodik Bereczki szabadrúgása, Kovác érkezik a labdára, kapuba juttani viszont már nincs esélye,

70. PERC: Heil Valter próbálkozott kapuralövéssel jobb oldalról, azonban csak az oldalhálót találta el.

69. PERC: 23-as Bereczki Dániel adja tovább a labdát Tóth Lászlónak, aki a tizenhatoson belül tartózkodó Kovácnak passzol pontosan , a helyzetünk azonban az ajkai védelmen elakadt.

67. PERC: Ajkai szabadrúgást követően Horváth majd Fótyik mentenek a kapunk előtt.

64. PERC: Második cserelehetőségével él Vitelki Zoltán, 7-es Oldal Tibor helyett 9-es Korbély Kristóf folytatja a játékot.

62. PERC: Vezet az Ajka, a második hazai gól szerzője ismét Nagy Mihály Krisztián. FC AJKA - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 2:1

62. PERC: A hazaiak titenhatosának sarkánál Kovács Nikolasz szereli Oldal Tibort.

60. PERC: Orosz Donát szabadrúgása egészen a kapuig száll, érkező játékosainkat viszont a hazaiak hálóőre előzi meg, aki lehúzza a labdát.

53. PERC: Kontrából indul meg az Ajka, azonban helyzetet nem sikerül kidolgozniuk, hiszen ezúttal a tizenhatosunk vonaláig sem jutnak el.

46. PERC: 7-es Nagy Mihály iramodott meg kapunk felé, akit a tizenhatoson belül Fótyik szerelt. A szituációt követő szöglet veszélytelen volt.

46. PERC: A szünetben Viteki Zoltán és Kis Károly is változtattak csapatukon. A hazaiaknál 24-es Rétyi Róbertet 22-es Irimiás Gergő váltotta, a Kazincbarcikánál pedig 10-es Tóth László érkezett 22-es Toma György helyére.

1. FÉLIDŐ

45. PERC: Az első félidő végén nem hosszabbít a játékvezető.

40. PERC: Mezőnyben folyik a játék, az elmúlt pecekben komolyabb helyzet egyik csapat előtt sem adódott.

31. PERC: A mérkőzés első sárga lapját a Kolorcity Kazincbarcika SC 17-es számú játékosa, Oltean Segiu Adrián kapja.

30. PERC: Bereczki beadása egy ajkain akad el, szöglet következik. A 23-as számú játékosunk által elvégezett sarokrúgásból a Barcika szerez gólt, amit a játékvezető érvénytelennek ítél meg. Marad az 1:1.

29. PERC: Rétyi Róbert szerez labdát és lő oldalról kapura, Horváth László ismét bravúrral véd.

24. PERC: Újabb középpályán kapott labda, ezúttal Heffler Tibor vezeti kapura, Horváth véd. A helyzetet követő szögletből az FC Ajka csapatának nem adódik lehetősége a gólszerzésre.

22. PERC: Újabb ajtóablak helyzet adódótt Nagy Mihály előtt, de Horváth László fogja jobb alsóba tartó labdát.

19. PERC: Présinger Ádám oldalról érkező és a kapu elé tartó szabadrúgását a kazincbarcikai védők hárítják.

14. PERC: Nagy Mihály Krisztián kap labdát a középpályán, majd megelőzi Fótyik Dominikot, így azt csak kapusunk ellen vezeti a tizenhatoson belülre. Horváth László aki hiába próbálja szerelni az Ajka 7-es számú játékosát, az az üres kapura lő és egyenlít csapatának. FC AJKA - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1:1

11. PERC: Bereczki Dániel szabadrúgására több kazincbarcikai játékos is érkezik, a labdát Krausz Raul juttattja kapuba, így megszereztük a vezetést. FC AJKA - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 0:1

7. PERC: Bedobás után Présinger Ádám próbálkozott egy távoli lövéssel.

4. PERC:  A Kazincbarcika szögletét Bereczki Dániel végzi el, helyzet nem alakult ki, ismétlés jön a másik oldalról, a kapu előtt tömörülő ajkaiak fejelik ki a labdát.

4. PERC: Kovác Alan indítja Oldal Tibort, aki ugyan a megfelelő ütemben érkezett, de a hazaiak megzavarták fejelését, szöglet következik.

2. PERC: A hazai kapu előtt Oldal Tibor Kovác Alen felé irányuló beadását hárítják a védők.

1. PERC: Elkezdődött a második idei mérkőzésünk Ajkán. A hazai csapat zöldben, a Kolorcity Kazincbarcika SC pedig sárgában lépett pályára. A mérkőzést Derdák Marcell vezeti, asszisztensei Király Krisztián és Bognár László, a tartalék játékvezető pedig Dr. Kovács Gergely. #hajrábarcika

Első hétközi fordulónkon az FC Ajka ellen lépünk pályára. A kér csapat összeállítása a következő.