ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

VÉGE: KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1:1

90. PERC: A mérkőzés utolsó percében 5-ös számmal Németh Tamás egyenlít. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1:1

86. PERC: A szerdához hasonlóan ismét emberhátrányban kell befejeznünk a mérkőzést. A játékvezető első a Kazincbarcika színében játszott mérkőzésén 33-as Kelemen Markot piros lappal állítja ki.

85. PERC: Cserél a Kaposvár 17-es Szabó Bálintot váltja 23-as Földi Botond.

84. PERC: Egy középpályán elvesztített labdát Szab Bálint vezethet akadály nélkül a kapura, ahol csak Horváth Lászlóval találja szembe magát, azonban a támadást pontatlanul fejezi be.

77. PERC: Újabb csere a Kazincbarcikánál, 15- ös Krausz Raul helyett 5-ös számmal Németh Tamás lép pályára.

77. PERC: Szép összejátékot követően Oltean adja be a kapu elé a labdát, ahol Tóth Lászlót rántják le, a büntető elmarad.

76. PERC: Cserél a hazai csapat 19-es Nemanja Andric váltja 92-es Balázs Zsoltot.

75. PERC: Második cserelehetőségével él vezetőedzőnk, 9-es Korbély Kristóf helyére 10-es számmal Tóth László érkezik.

71. PERC: A Kaposvár csapatából 8-as számmal játszó Nagy János kapott sárga lapos figyelmeztetést.

66. PERC: Majzik bedobása Karuszt találja meg, az tovább adja Oletannak, majd Kovác rúgja a labdát a kaposvári kapu elé, ahol nincs jó ütemben érkező barcikai játékos.

65. PERC: Cserél Vitelki Zoltán, 18-as Tóth Borisz helyett 17-essel Oltean Sergiu Adrián folytatja a játékot.

60. PERC: 6-os számmal játszó Vachtler Csaba viszi el a labdát Tóth Borisz mellett,  majd kapura rúgja és megszerzi a vezetést a hazai csapatnak. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1:0

59. PERC: Majzik szabadrúgása a kapu felé tart, a hazai védők között Kelemen veszik el.

57. PERC: Vachtler Csaba szabadrúgása a kapu irányába tart, Horváth Lászlónak nincs védenivalója, hiszen a labda a kapu mellett köt ki.

55. PERC: Majzik indul meg a középpályáról a labdára érkező Szűcs Kornél elől egy kaposvári játékos vágja ki a labdát, a szituációt követő bedobásból helyzet nem alakul ki.

55. PERC: Újabb sárga lap, ezúttal 11-es Kovác Alan kapta azt csapatunból.

54. PERC: Erdei Carlo szabadrúgásból alakult ki hazai helyzet, a kapu előtt álló kaposváriakat Horváth előzte meg.

53. PERC: A Kazincbarcika csapatából 15-ös Krausz Raulnak mutat fel sárga lapot a játékvezető.

51. PERC: A szögletet Erdei Carlo végzi el, melynek eredménye egy kirúgás kifelé.

50. PERC: Erdei Carlo szabadrúgása a kapu felé csavarodik, azonban Szűcs Kornél kifejeli a labdát.

48. PERC: Krausz Raul próbálkozott egy távoli kapuralövéssel.

46. PERC: A félidőben egyik vezetőedző sem változatott a csapaton.

45. PERC: Az első félidő végén egy percet hosszabbít a játékvezető.

44. PERC: Kovác Alan szélről érkező indítása hosszú a kapu előtt tartózkodó barcikaiaknak.

42. PERC: Bereczki szerez labdát, amit a tizenhatoson belül tartózkodó Kelemen felé továbbít, legfrisebb igazolásunkat azonban szabályosan szerelik.

41. PERC: Erdei sarokrúgását Szabó Alex fejelte kapura, a labda pár centi híján nem landult csak a hálóban.

40. PERC: Erdei Carlo szabadrúgását Kelemen Marko hárítja szöglet következik.

36. PERC: A Kaposvár csapatából egy Kelemen Marko ellen elkövetett szabálytalanság miatt 17-es Szabó Bálint  kap sárga lapot.

31. PERC: Erdei Carlo szabadrúgása mind a kaposvári, mind a barcikai játékosok feje felett elszáll, a kapu előtt pattogó labda azonban nagy szerencsénkre nem került a hazaiakhoz, így végül mi távolítjuk el azt onnan.

28. PERC: Az iménti szituációt követő hazai szögletből védőineknek köszönhetően komolyabb helyzet nem alakult ki.

27. PERC: Nagy János Patrik szabadrúgását Tóth Borisz hárítja, a labdára érkező kaposvári játékos lövését pedig. Horváth véd bravírral.

23. PERC: Bereczki szögletét Kovác fejeli kapura, a lepattanóval Korbély próbálkozik hiába.

22. PERC: Orosz szerez labdát a középpályán, majd azt a tizenhatoson belül tartózkodó Bereczkinek továbbítja, a hazai védők szerelik, szöglet következik.

20. PERC: Bereczki egy távoli kapura tartó szabadrúgással próbálkozik, a hazaiak kapusa fogja a lövést.

17. PERC: Vachtler Csaba bedobását Fótyik fejeli ki a kapu előtt álló játékosok közül.

13. PERC: Bereczki Dániel kis szögletét Tóth Borisz rúgja kapura, azonban a labda nem találja el azt.

11. PERC: Kontrából indul meg a Barcika, a tizenhatoson belül Korbély Krsitóf marad le Kovác Alan indításáról

10. PERC: Kaposvári szöglet következik, az Erdei Carlo által elvégeztt sarokrúgásból Hadaró Valentin próbálkozik egy távoli lövéssel, ami nem jut el a kapuig.

4. PERC: Egy rögzített játékhelyzetet követően mindkét csapatból földre kerül egy-egy játékos, a Kazincbarcikánál Korbély Kristófot kell ápolni.

2. PERC: Balázs Zsolt szerzett egy korai találatot a hazaiaknak, azonban ezt a játékveztő les miatt nem adta meg.

1. PERC: Elkezdődött a  mai mérkőzés melyet  Gaál Ákos vezet. asszisztensei Becséri Gergely és Kiss Zoltán, a tartalék játékveztő pedig Zierkerbach Péter. A Kazincbarcika sárgában, a Kaposvár pedig zöldben lépett pályára.  #hajrábarcika

A 2020/2021-es bajnokság harmadik fordulójában a Kaposvári Rákóczi FC az ellenfelünk. A két csapat összeállítása a következő: