ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 0:1

90+4. PERC: A Kolorcity Kazincbarcika SC 8-as számú játékosa Majzik Adrián kap sárgát.

90+4. PERC: Szegedi csere a hosszabbításban, 6-os Danilo Pejovic a gólszerző Miroslav Grumic helyett érkezik.

90+3. PERC: Varga Bence időhúzás miatt kap sárga lapot.

90+2. PERC: Kazincbarcikai szöglet következik, melyhez még Horváth László is szegedi tizenhatoshoz érkezik, a végül kipattanó labdát végül Korbély lövi el, Varga Bence véd.

90. PERC: A mérkőzés végén öt perc hosszabbítás következik.

88. PERC: Újabb szegedi csere következik, szám szerint a harmadik, most 17-es Dobos Áron megy le a pályáról, helyette 23-assal Rózsavölgyi Dominik érkezik.

86. PERC:  A szegedi kapu előtt Kovác, majd Farkas is próbálkozik, de a vendégek védői mind a két lövést blokkolják. végül szöglet következik, melyet a mai napon kifejezetten jól játszó Németh Tamás végez el, a jól csavarodó labdát Varga Bence húzza le.

84. PERC: A vendégcsapat vezetőedzője változtat a csapaton, 46-os Simon Ádámot 11-es Gajdos Zsolt váltja.

83. PERC: Toma átadását követően Mitruscsák lövi el a labdát, de lövése nem találja a kaput.

80. PERC: Az imént megsérült Fótyik Dominik minden jel szerint nem tudja folytatni a játékot, hiszen helyette 30-as számmal Borbély Bálint érkezik a pályára.

77. PERC: A Szeged 46-os számú játékosának, Simon Ádámnak mutatja fel a játékvezető a sárga lapot.

75. PERC: Az elmúlt percekben a Kolorcity Kazincbarcika SC uralja  a játékot, a labda szinte alig hagyja el a vendégek térfelét, gólt viszont még mindig nem sikerült szerznünk.

70. PERC: Kovác Alan lő kapura körülbelül tizenhat méterről, a labda a kapu mellett száll el.

68. PERC: Farkas beadása után Varga Bence üti ki a labdát, melyre Korbély érkezik és lövi el azt kapásból viszont a szegedi védők blokkolnak.

66. PERC: A második kazincbarcikai csere következik, 23-as Bereczki Dániel helyett 33-as számmal Kelemen Marko lép pályára.

60. PERC: Óriási a kavarodás a szegedi kapu előtt, több kazincbarcikai játékos is próbálkozott a góllövéssel, azonban ezeket Varga Bence rendre hárította, végül Kovác Alan gurította a labdát a kapuba 11-es számú játékosunk viszont lesen volt.

58. PERC: Csere a Kolorcity Kazincbarcika csapatánál 19-es Farkas Marcell helyére 20-as Leonardo Mitruscsák érkezik.

55. PERC: Toma György részesül sárga lapos figyelmezetésben.

55. PERC: Szép akciót láthatunk a hazai csapatnál, Németh Tamás és Farkas András összjátéka után Németh a befejező, a lövés azonban lecsúszott és végül Majzik Adrián harcolt ki egy szögletet . A sarokrúgást Németh Tamás végzi el, a labdát Grumic vágja ki.

53. PERC: Dobos Áron végzi el a Szeged szögletét, a labdát ezúttal Kovác Alan fejelte ki.

51. PERC: Németh Tamás indította Korbély Kristófot, aki Tomának passzolt volna, azonban 22-es számú játékosunknak hosszú volt az indítás.

47. PERC: A mérkőzés talán eddigi legnagyobb kazincbarcikai helyzete maradt ki, Kovác lőtt egészen közelről kapura, azonban a vendégek hálóőre védett.

46. PERC: Elkezdődött a mérkőzés második félideje. A szünetben csak a Szeged csapatánál történt csere, 71-es Gréczi Mérton helyett 27-es Varga Szabolcs folytatja a játékot.

45. PERC: Az első játékrész végén nem hosszabbít Zám Zsolt játékvezető.

43. PERC: Bereczki Dániel jól csavarodó szögeletét Germán Tamás fejeli ki a szegedi kapu elől.

41. PERC: Dávid Zoltán beadása után Kovác Alan prbálkozik egy kapura irányuló fejessel, a játékos jó ütemben érkezett, a labdát  is jól találta el, azonban az a kapu mellett száll el.

38. PERC: Dobos szöglete után helyzet nem alakul ki a kazincbarcikai kapu előtt.

38. PERC: A szabadrúgást Germán végzi el, a labda a sorfalon pattan, szöglet következik.

36. PERC: A tizenhatos előtt Farkas András szerel szabálytanul, 24-es játékosunk az akció után sárga lapot, a Szeged csapata pedig egy jó helyről elvégezhető szabadrúgást kap.

33. PERC: Grumic kap labdát és lövi azt egyből kapura, a váratlan lövés a bal felső sarokban landolt, mellyel vendégeink meg is szerezték a vezetést. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA 0:1

28. PERC: Bereczki Dáneil kap jó labdát, védőjét megelőzve a másik oldalon helyzkedő Kovácnak passzol, a lövés azonban hosszúnak bizonyul.

27. PERC: Dobos beadása után a szegedi játékosokat megelőzve Horváth László ért oda hamarabb, hogy blokkolja a helyzetet.

25. PERC: Horváth László hosszabb kihagyás után azonban hibátlanul mutatja be bravíros védéseit, ezúttal Grumic helyzetét hárította.

23. PERC: Germán szabálytalandodott Kovác ellen, az ebből megítélt szabadrúgást Németh Tamás végezte el, majd Bereczki Dániel talált be az ellenfél kapujába, azonban a jatékveztő lest ítélt, így marad a 0:0.

17. PERC: Németh Tamás vállakozott egy távoli lövésre Varga Bence azonban hibátlanul védett, az elmúlt percekben a hazai csapat uralja a mérkőzést.

16. PERC: Németh passzol Kovácnak, aki a szélen lévő Farkas Marcellnek adja tovább a beadás a tizenhatoson belül jól helyezkedő Bereczki felé irányul, azonban a szegediek kifejelik a játékszert.

13. PERC: A mérkőzés első sárga lapját a Szeged-Csanád Grosics Akadémia 22-es számú játékosa, Mohl Dávid kapja.

12. PERC: Dobor Áron végez el szögletet a másik oldalon, a labda jól kanyarodik, de a barcikai védők hibátlanul hárítanak.

9. PERC: Majzik lő kapura, mellé. Szöglettel jön a Kolorcity Kazincbarcika SC, melyet Németh Tamás végez el, a beívelt labdát a szegediek kapusa, Varga Bence húzta le.

6. PERC: Eddig szinte eseménytelenül telnek a mérkőzés percei, a Szeged többet birtolkolja a labdát, azonban helyzetet még nekik sem sikerült kidolgozniuk.

1. PERC: Elezdődött a mai mérkőzés, a Kolorcity Kazincbarcika SC sárgában a Szeged-Csanád Grosics Akadémia csapata pedig sötétkék-fekete-sötétkék színekben lépett pályára. A találkozó játékvezetője Zám Zsolt, az asszisztensei Horváth Róbert és Bertalan Dávid, a tartalékjátékvezető pedig Sipos Tamás.

Tizenkilencedik fordulójához érkezett az idei NB2-es bajnokság, ami egyben azt is jelenti, hogy ma játszuk az őszi szezon utolsó mérkőzését. A Kolorcity Kazincbarcika SC a Szeged-Csanád Grosics Akadémia ellen lép pályára a Kolorcity Arénában. A mérkőzést a LINK-re kattintva Önök is élőben nézhetik.