ÉLŐ KÖZVETÍTÉS : KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - DEAC

Szabó Noémi

KBSC archívum 2022.12.31-ig

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - DEAC 3:1

2. FÉLIDŐ

90+3. PERC: Véget ér a mai mérkőzés, melyen a DEAC ellen szereztük meg idei első győzelmünket.

90. PERC: A mérkőzés végén három perc a hosszabbítás:

88. PERC: Kettős csere csere a Barcikánál, 5-ös Németh Tamás 22-es Toma Györgyöt váltja, valamint 24-es Farkas András 7-es Oldal Tibor helyett folytatja a játékot.

85. PERC: Toma György kap sárga lapos figyelmeztetést.

83. PERC: GÓÓÓÓL! Toma György duplázik a mai mérkőzésen! KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - DEAC 3:1

80. PERC: Szép debreceni összjátékot követően Fótyik fejeli ki a labdát a tizenhatodon belülről.

77. PERC: Kettős csere a Barcikánál, 77-es Takács Tamás helyett 66-ossal Csősz Richárd lépett pályára, illetve 74-es Kovács Máté helyére 66-ossal Csősz Richárd érkezik

76. PERC: Toma György szögletét követően Takács Tamás fejeli a kapu felé a labdát.

73. PERC: Csere a vendégeknél, 65-ös Kundrák Norbert helyett 7-es számmal Sármány Kristóf lép pályára.

72. PERC: Oldalt vélhetően szabálytalanul szerelik a tizenhatoson belül, 7-es számú játékosunk elesik, azonban a reklamált büntető elmarad.

68. PERC: Mikló adja be a labdát Oldalnak, akinek fejese a debreceni kapu felett száll el.

64. PERC: Nagy Krisztián végez el szögletet, melyből helyzet nem alakul ki a hazai kapu előtt.

62. PERC: Csere a Kolorcity Kazincbarcika SC-nél, 11-es Kovác Alan helyett 9-essel Korbély Kristóf folytatja a játékot.

60. PERC: Mikló tizenhatoson belül szerel szabálytalanul, így a játékvezető büntetőt ítél a DEAC-nak, melyet Sidibe higgadtan értékesít. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - DEAC 2:1

58. PERC: Sidebet keresték társai a labdával, azonban Horváth jó ütemben érkezett ki kapujából.

53. PERC: A debreceniek kapusának, Tóth Dánielnek is villan a sárga lap.

52. PERC: A vendégek vezetőedzőjét, Sándor Tamást sárga lappal figyelmezteti a játékvezető.

46. PERC: GÓÓÓÓL! Takács Tamás paszolt a középen érkező Oldalnak, aki nem hibázott és kettőre növelte a Kolorcity Kazincbarcika SC vezetését. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - DEAC 2:0

46. PERC: A szünetben Sándor Tamás változtatott csapatán, 66-os Nikitscher Tamás helyett 21-essel Bereczki Dániel lépett pályára.

1. FÉLIDŐ

45. PERC: Az első játékrész végén nem hosszabbít a játékvezető.

43. PERC: Szabadrúgáshoz jutottak a vendégek, melyet Sándor Tamás végez el, lövése azonban magasan Horváth kapuja felett száll el.

40. PERC: Toma passzára a  tizenhatoson belül érkező Kovác Alan lő kapura, a labda a hálóban is landol, azonban a játékvezető lest ítél.

31. PERC: Kettős csere a vendégcsapatnál, 99-es Kenderesi Dávid helyett 45-össel Sidibe Ibrahima folytatja, valamint 11-es Spitzmüller Istvánt 6-osal Sárosi Norbert váltja.

26. PERC: Toma végezhet el szabadrúgást, Oltean a tizenhatoson belül kerül földre, a büntető elmarad.

19. PERC: GÓÓÓÓL! Szép hazai összjátékot követően Toma György szerzi meg a Kolorcity Kazincbarcika SC vezetőtalálatát. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - DEAC 1:0

17. PERC: Kovács Máté szögletet követően lő kapura, a labdát éppenhogy eléri a vetődő Tóth Dániel.

15. PERC:Kovács Máté szöglete mind a barcikai, mind a debreceni játékosok felett, Mikló ismétel a másik oldalról.

14. PERC: Kovács passzol a tinhatosaon belül álló Takácsnak , aki azonban nem tud kapurafordulni, így Miklónak passzol, 19-es számú játékosunk lövését pedig Tóth hárítja.

12. PERC: Kovács Máté próbálkozik egy távoli kapuralövéssel, a labda jóval az oldalháló mellett száll el.

9. PERC: Majzik adja be szélről a labdát a tizenhatosn belülre, Kovácnak azonban hosszú az indítás,

4. PERC: A DEAC bedobását követően komolyabb helyzet nem alakul ki Horváth László kapuja előtt.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés a Kolorcity Kazincbarcika SC sárga-kék-sárgában, a DEAC pedig feketében lépett pályára. A mai találkozót Csonka Bence vezeti, asszisztensei Szilágyi Norbert és Sinkovicz Dániel, a tartalék játékvezető pedig Farkas Tibor.

A Kolorcity Kazincbarcika SC ma kora délután DEAC ellen játszik bajnoki mérkőzést a Kolorcity Arénában. Csapatunk új edzői stábbal vág neki a mai meccsnek, hiszen Pacsi Bálint pénteki távozását követően ideiglenesen Dzurják József és Koszta Péter irányítják az együttest. A találkozó élőben a LINK-re kattintva nézhető.