ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: SZOMBATHELYI HALADÁS - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC

VÉGEREDMÉNY : SZOMBATHELYI HALADÁS - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 2:2

90+3. PERC: Az utolsó percben veszítünk pontokat, Predrag Bosnjak egyenlít. SZOMBATHELYI HALADÁS - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 2:2

90. PERC: A találkozó végén három perc a ráadás.

90. PERC: Kovács Máté lő kapura és szerez gólt csapatunknak!!!! SZOMBATHELYI HALADÁS - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1:2

89. PERC: Németh Márió szögletét követően Németh Milán lő teljesen veszélytelenül.

86. PERC: Schimmer beadását a barcikai kapu elé érkező Medgyes a kapufára fejeli.

84. PERC: A Haladás csapatából Csilus Tamás is besárgul.

82. PERC: Tóth-Gábor Kristóf szerez labdát amit a tizenhatos előtt érkező Takács Tamást indítja, 77-es számú játékosunk védője szorításából Kovác Alannak passzol, aki kapuba juttaja a játékszert. Egyenlít a Kazincbarcika! SZOMBATHELYI HALADÁS - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1:0

79. PERC: A Kazincbarcika edzői is változtatnak a csapaton, 8-as Majzik Adrián helyett 16-os Auer Ákos lép pályára.

77. PERC: Csere a szombathelyieknél, 76-os Kiss Bence helyett 31-es számú Németh Márió kap lehetőséget.

77. PERC: Horváth kirúgása után szép összjátékot követően Kovács Máté lő kapura, Verpecz tornázza ki a labdát.

76. PERC: Kiss Bence szabálytalankodik Mikló Rolanddal szemben, így a Szombathelyi 76-os begyűjt egy lapot.

75. PERC: Medgyes lő Horváth kapujára, fölé.

70. PERC: A kapott gól után a Kolorcity Kazincbarcika SC jóval támadóbb felfogásban játszik és több veszélyes helyzetet dolgoz ki a hazaiak kapuja előtt.

67. PERC: Kettős csere a Kolorcity Kazincbarcika SC-nél 17-es Oltean Sergiu Adrián és 24-es Farkas András hagyják el a pályát, helyükre 74-es Kovács Máté és 77-es Takács Tamás érkeznek.

64. PERC: Holdampf szerez labdát a középpályán, melyet Kállaihoz továbbít, majd ismét Holdampf kapja a játékszert, aki Némethet indítaná a tizenhatoson belül, pontatlanul.

63. PERC: A Kolorcity Kazincbarcika SC csapatábl ezúttal Dávid Zoltán kap sárga lapot.

58. PERC: Cserél a Szombathely: 17-es Dragoner Dávid Filip helyett 77-es Tóth Milán lép pályára.

56. PERC: A csereként beállt Kovác Alant figyelmezteti lappal a játékvezető.

55. PERC: Verpecz adja ki a labdát melynek útja: Dragoner-Medgyes-Csilus-Kiss és végül ismét Medgyes, aki meg is szerzi a Szombathelyi Haladás csapatának a vezetést. SZOMBATHELYI HALADÁS - KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 1:0

54. PERC: Csere a Kolorcity Kazincbarcika SC-nél 9-es Korbély Kristóf helyett 11-essel Kovác Alan lép pályára.

53. PERC: Szépen felépített szombathelyi támadást követően Dragoner fejel pontatlanul a

50. PERC: Barcikai szabadrúgást követően Majzik kap labdát, váratlan lövése a kapu fölött száll el.

48. PERC: Toma szögletét követően Holdampf csúsztatja meg a labdát, melyet Fótyik lő centikkel a kapu fölé.

46. PERC: Elkezdődött a mérkőzés második játékrésze. A szünetben a Szombathelyi Haladás csapatában történt változás, 70-es Jancsó Andrást 22-es számmal Kállai Kevin váltotta.

45+1. PERC: A Kolorcity Kazincbarcika SC szögletét a kapujából kiérkező Verpecz üti ki.

45. PERC: Az első játékrész végén egy perc a hosszabbítás.

44. PERC: Kiss Bence szögletét követően helyzet nem alakul ki a barcikai kapu előtt.

42. PERC: Az iménti szituációt követően megítélt szabadrúgást Csilus Tamás végzi el, labdája Medgyest találja meg, aki pontatlanul lő kapura.

41. PERC: Áll a játék, Mikló Roland és Schimmer Szabolcs ütköztek a pályán, mely után a szombathelyi játékos földön maradt, a barcikainak pedig villan a lap.

37. PERC: Dragoner indul meg, beadása Medgyes mögé érkezik, a labdát végül Farkas András szerzi meg, megy tovább a játék.

35. PERC: Kiss Bence szabadrúgására Holdampf mozdul, a középre tartó erőtlen fejest azonban Horváth könnyedén fogja.

31. PERC: Csősz szabadrúgása a szombathelyi sorfalban akad el.

28. PERC: Majzik szabálytankodása után nagy a zúgolódás a pályán, a játékvezteő egy a 8-as számú játékosunknak kiosztott sárga lappal tesz rendet.

26. PERC: Németh Milán végzi el a bünetetőt és Horváth László egy héten belül már a második Barcika ellen megítélt tizenegyest védi ki!

25. PERC: Csősz szereli szabálytalanul Medgyest a tizenhatoson belül, így 66-os számú játékosunknak villan a sárga lap, illetve ami nagyobb baj: büntetővel jön a Szombathely.

22. PERC: Debreceni próbál egyedül a kapu irányába törni Csősz akadályozza meg a helyzet kialakulását.

20. PERC: Szombathelyi szabadrúgást követően Holdampf fejel kapura, Horváth ismét véd.

15. PERC: Csilus a tizenhatosunk sarkáról végezhet el szabadrúgást, a labda jól kanyarodik a kapu irányába, Horváth viszont kiöklözi azt.

13. PERC: Farkas bedobását követően az ellenfél tizenhatosán belül  veszítünk labdát, a kontrából induló haziakat Majzik szereli a középpályán. 8-as számú játékosunk beadásával Tomát keresi, aki próbálkozhatna is, azonban a játékvezető lest int.

9. PERC: Csilus Tamás bedobását követően nem tudják megtartani a labdát a szombathelyiek.

5. PERC: Szöglettel jön a Kolorcity Kazincbarcika SC, a sarokrúgást Tóth-Gábor Kristóf fejeli ki.

4. PERC: Mintegy huszonöt métterre a hazai kaputól végezhet el szabadrúgást a Kazincbarcika. A labda mögé Csősz Richárd áll, a jól irányzott lövést Verpecz tolja ki.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a hazai csapat fehérben, a Kolorcity Kazincbarcika SC pedig kékben lépett pályára. A találkozót Móri Tamás vezeti, asszisztensei Kis Zoltán és Bede Tamás, a tartalékjátékveztő pedig Görög Márió.

A 2020/2021-es bajnokság harminckettedik fordulójára kerül ma sor a Merkantil Bank Ligában. A Kolorcity Kazincbarcika SC 17:00 órától a Szombathelyi Haladás otthonában lép pályára. A mérkőzést a hazai csapat jóvoltából a LINK-re kattintva YouTube-on nézhetik élőben.