ÉLŐ KÖZVETÍTÉS: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - DEAC

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - DEAC 0-0

90. PERC: A mérkőzés végén három perc a hosszabbítás.

89. PERC: Utolsó cserelehetőségével él Varga Attila, 4-es Szemere Balázs helyett 23-as Rjaskó Viktor lép pályára.

83. PERC: Kettős csere a DEAC-nál 6-os Sárosi Norbert és 9-es Sándor Tamás helyett 26-os Csányi Ádám és 45-ös Sidibe Ibrahima folytatják.

81. PERC: Süttő beadását követően Pálinkás csúsztatja fejjel a labdát, Tóth hárít.

80. PERC: Nagy János kap sárga lapos figyelmeztetést.

74. PERC: A vendégek kapusa Tóth Dániel kap sárga lapot.

71. PERC: Csere a DEAC-nál 21-es Szabó Levente helyett 17-es számmal Trecsényi Bence folytatja a játékot.

63. PERC: Barcikai csere következik, 15-ös Székely Krisztiánt 7-es Kristófi Sándor váltja.

57. PERC: Süttő szögletét követően végül újabb távoli lövés következik, ezúttal Székely rúg a labdába, ami ismét a kapu felett száll el.

55. PERC: Márton próbálkozik egy távoli lövéssel, a labda magasan száll el Tóth kapuja felett.

46. PERC: A szünetben Varga Attila vezetőedző három ponton változtatott a Kazincbarcika összállításán, 14-es Keményffy Máté, 24-es Heil Valter és 25-ös Schildkraut Krisztián helyett 10-es Pinyaskó László, 8-as Nagy János és 22-es Márton András folytatják a játékot.

45. PERC: Gól nélkül zárul az első játékrész.

43. PERC: Egy szabálytalanságot követően dulakodás alakul ki a játéktéren, a kedélyek percekkel későbbi csillapodását követően a játékvezető a DEAC két játékosát kiállítja, 70-es Bidzilya Anton és 74-es Orosz Marcell kényszerülnek elhagyni a pályát , valamint a Kazincbarcika csapatából Ur Lászlónak is villan egy sárga lap.

41. PERC: Sándor szögletét követően Szemere hárít, ismétlés következik. Az újabb sarokrúgást követően Szabó Levente szerzi meg a labdát, melyet Fila kapuja fölé rúg.

36. PERC: Debreceni bedobást követően Bidzilya Anton próbálkozik egy távoli lövéssel, melyet Fila könnyedén fog.

35. PERC: Süttő passzol szélről a jó ütemben érkező Székelynek, aki kapásból lövi el a labdát mellé.

34. PERC: Ádám Ferenc kap labdát és vezeti azt kapura, a helyzet azonban kimarad.  A találkozó elmúlt negyedórájában egyértelmű mezőnyfölényben játszik a Kazincbarcika és számtalan helyzetet sikerült a vendégek kapuja előtt kialakítanunk, azonban a gól még várat magára.

30. PERC: Egy Süttő által elvégzett szabadrúgást követően Dvorschák fejel, mellé.

24. PERC: Keményffy szerez labdát a vendégek térfelén, melyet Ádámnak passzol le, az érkező Pálinkás azonban nem marad üresen, így utóbbi lövi el azt, melyet Tóth könnyedén fog.

23. PERC: Meg van  az első barcikai sárga is, melyet a 24-es számmal játszó Heil Valter kap.

20. PERC: Orosz Marcell szabálytalankodik , a játékvezető fel is mutatja neki a találkozó első sárga lapját.

19. PERC: Újabb hazai helyzet, ezúttal Ádám a befejező, a labda azonban most sem a kapuban landol.

15. PERC: Barcikai támadás befejezéseként Székely próbálkozik, lövése viszont a debreceni kapu felett száll el.

13. PERC: Egy szépen felépített debreceni összjátékot követően Ur ment a tizenhatoson belül.

11. PERC: Sándor végez el szabadrúgást, a kapunk elé jól kanyarodó labdát Dvorschák fejeli ki.

4. PERC: Keményffy kap remek labdát és vezeti azt Tóth kapujára, azonban a DEAC védői még a lövési kísérletet megelőzően hárítanak.

2. PERC: A mérkőzés első szögletét a vendégek végezték el, a sarokrúgást követően nem került veszélybe Fila kapuja.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés, a Kolorcity Kazincbarcika SC ben lépett pályára, a vendég DEAC pedig színű összeállítást visel. A mai találkozót Sándor Csaba vezeti, asszisztensei Benkő Róbert és Dr. Gavalla-Kulcsár Judit.

A bajnoki cím sorsában kiemelten fontos mérkőzést rendezünk ma a Kolorcity Arénában. Az NB3-as bajnokság harminegyedik fordulójában a DEAC csapata ellen lépünk pályára 17:00-tól. A két csapat összeállítása következő: