ÉLŐ KÖVETÍTÉS : KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - MTK BUDAPEST

VÉGEREDMÉNY: KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - MTK BUDAPEST 3-3

90+4. PERC: Gólzáporos mérkőzést követően osztozkodunk a pontokon az MTK-val.

90+2. PERC: Megyeri Gábornak villan a sárga lap.

90. PERC: A mérkőzés végén négy perc a hosszabbítás.

90. PERC: Utolsó cserelehetőségével él Varga Attila, 8-as Nagy Jánost 6-os Heil Valter váltja.

86. PERC: Ismét egálban a két csapat, Ádám Ferenc talál be Somodi kapujába és ezzel dupláz a mérkőzésen. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - MTK BUDAPEST 3-3

83. PERC: Az MTK 17-es számú játékosa, Zsóri Dániel kap sárga lapot.

80. PERC: Újabb kettős csere a csapatunknál, 11-es Pálinkás Gergőt 9-essel Takács Tamás vátja és 4-es Szemere Balázs helyett 15-össel Székely Krisztián érkezik.

78. PERC: A Kazincbarcika 8-as számú játékosa Nagy János kap sárga lapot.

74. PERC: Varga Attila is két ponton változtat a csapatunk összeálíltásán 2-es Hleba Tamás 17-es Kurdics Levente helyére érkezik, valamint 22-es Székely Dávid 10-es Szabó Balázs helyett folytatja a játékot.

71. PERC: Kettő csere a vendégeknél 10-es Bognár Istvá helyett 8-as Mezei Szabolcs folytatja, illetve 11-es Zuigéber Ákost 17-es Zsóri Dániel váltja.

65. PERC: Vezet az MTK, Stieber Zoltán körülbelül hoszonhét méterről lövi el a labdát és szerzi a vendégek harmadik találatát. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - MTK BUDAPEST 2-3

61. PERC: Kovács adja be a labdát, melyre Bognár érkezik jó ütemben és fejel kapunkra, Megyeri véd.

53. PERC: Stieber szögletét követően Németh Krisztián szerzi meg az MTK egyenlítőtalálatát. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - MTK BUDAPEST 2-2

49. PERC: Kurdics a középpályán cselezi magát tisztára, majd a labdát a szélen érkező Süttőnek adja, aki ugyanezt teszi a tizenhatoson belül. Lövése Somodi kapuja felett száll el.

46. PERC: Pálinkás cselez és lő kapaura, sajnos mellé.

46. PERC: Vendég cserével indul a második játékrész, 3-as Medgyes Sinant 22-essel Poór Patrik váltja.

45+1. PERC: Bognár végez el szabadrúgást körülbelül tizennyolc méterről, a labda a kapu tetején áll meg.

45. PERC: Az első játékrész végén egy perc a hosszabbítás.

44. PERC: A találkozó első sárga lapját csapatunk 14-es számú játékosa, Csatári Gergő kapja.

39. PERC: A barcikai védelem is hibázik, rövid a felszabadítás, így Zuigéber Ákos közelről lőtt góljával szépít az MTK. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - MTK BUDAPEST 2-1

38. PERC: A vendégek védelmi hibáját kihasználva Pálinkás Gergő növeli kettőre előnyünket. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - MTK BUDAPEST 2-0

28. PERC: Zuigéber lőhet tisztán kapura, a labda a kapufa mellett suhan el.

26. PERC: Kurdics kap labdát és cselezi magát tisztára az MTK játékosok sűrűjében, lövését Somodi védi.

22. PERC: Csatári indul meg szélen, beadásával Pálinkást keresi, azonban a jó ütemben érkező játékosunk centikkel lemarad arról.

17. PERC: Bognár Itsván vállalkozik lövésre, ezúttal Nagy János blokkol a barcikai kapu előtt.

15. PERC: Kurdics és Ádám remek összjátékát követően Ádám Ferenc lő laposan a jobb alsóba, ezzel megszerezzük a vezetést az MTK ellen. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC - MTK BUDAPEST 1-0

11. PERC: Ígéretes MTK akciót követően Süttő szereli szépen a helyzetbe kerülő Kovács Mátyást és ment szögletre. A vendégek sarokrúgását követően Pálinkás fejeli ki a labdát.

9. PERC: Az MTK végez el sarokrúgást, a jól kanyarodó labdát a kazincbarcikai védelem fejeli ki.

3. PERC: Kovács Mátyás kap jó labdát, próbálkozása azonban a kapu fölé megy.

1. PERC: Elkezdődött a mai mérkőzés. A Kazincbarcika kék-sárga-kékben, vendégeink, az MTK Budapest pedig fehérben léptek pályára.

-1. PERC: A mérkőzés ünnepélyes kezdőrúgását Czékus Bence végzi el, aki édesapjától vette át ennek a jogát. Bence korábban a KBSC utánpótlás csapataiban játszott, jelenleg pedig a Sajóvölgye Focisuli U16-os együttesének tagja.

Az őszi szezon utolsó előtti fordulójában hazai pályán bizonyíthatunk. Csapatunk idén utoljára lép a Kolorcity Aréna gyepszőnyegére, 13:00-tól a tavaly még az élvonalban szereplő, MTK Budapest együttesét fogadjuk.

A mai találkozót Csonka Bence vezeti, asszisztensei Buzás Balázs és Medovarszki János,  tartalék játékvezetőként pedig Farkas Tibor van jelen.

A mérkőzésről honlapunkon élő szöveges közvetítéssel követhetik nyomon, illetve a vendégcsapat jóvoltából a LINK-re kattintva az MTK Budapest YouTube csatornáján élő online streamen is nézhetik.